اگر کرباسچي شهردار بود...

 


  بسم الله الرحمن الرحيم  


 اگر کرباسچي شهردار بود...  


  جهت مراجعه به مرجع متن، يا عنوان اصلي، به پيوند فوق اشاره کنيد


 


http://s7.picofile.com/file/8265781218/Q8L3B8F_EXTEL8SE_V8GOZ8RYE_AML8K_BAA_BAH8YE_MOFT_1.jpg


 


http://s6.picofile.com/file/8265782168/Q8L3B8F_EXTEL8SE_V8GOZ8RYE_AML8K_BAA_BAH8YE_MOFT_2.jpg


 جدولهاي واگذاريها :   ايـنـجـــا  


 
 
(((   آفـتـــاب نـيـــوز : سايت معماري‌نيوز که پيشتر گزارش‌هايي درباره رانت‌خواري در شهرداري و شوراي شهر تهران منتشر کرده بود، در خبر ديگري با بيان اينکه "بدون هيچگونه جهت‌گيري سياسي و جناحي، ليست تمامي افراد، تعاوني‌ها، ارگانها، سازمانها و معاونت‌هايي که به هر شکلي در ليست واگذاريهاي شهرداري تهران حضور دارند را منتشر مي‌کند"، با استناد به نامه سازمان بازرسي، ليستي از افراد و سازمان‌هايي را منتشر کرده است که گفته مي‌شود از اين رانت برخوردار شده‌اند. )))


 


 آفتاب يزد، سيد‌عليرضا‌کريمي : واگذاري هاي آقاي شهردار اين روزها نقل محافل است. نگاهي به ارقام تخفيف هاي قاليباف به برخي اعضاي شوراي شهر و بعضي اطرافيان خود-هرچند به قول خودشان قانوني مي باشد- تعجب آور است اما عجيب تر از آن سکوت رسانه هايي است که تا همين چند روز پيش در خصوص چند فيش حقوقي جيغ بنفش مي کشيدند.آري؛ از صدا وسيما بگيريد تا سايت هاي کم مخاطب مدعي اصولگرايي لام تا کام در مورد اعطاي اين املاک گرانبها از سوي شهرداري به افراد خاص سخن نمي‌گويند و سکوتي قبرستاني شامل حال شان شده است.
به نظر نگارنده افشاء شدن اين قبيل موضوعات اگرچه تلخ است اما از الطاف خفيه الهي بوده است.چرا که برملا کننده کساني بود که به بهانه حقوق نامتعارف برخي مديران مياني دولت ،به ناحق جامه وطن پرستي و فساد ستيزي بر تن نموده بودند و اشک تمساح مي ريختند تا بتوانند دولت روحاني را زمينگير نمايند. پيش از اين حداقل چندين بار فقط در همين ستون گفته و نوشته شد که نبايد به شعارها و افاضات اين جماعت در مورد فيش هاي حقوقي آنچنان اعتماد کرد
چرا که تجربه نشان مي‌دهد اين افراد شاگرد اول هاي کلاس ماکياول هستند و در هر شرايطي براي ايشان هدف، وسيله را توجيه مي کند.نشان به آن نشان که در دولت احمدي نژاد انواع و اقسام فساد هاي ريز و درشت رخ داد ،خاوري فرار کرد، مه آفريد اعدام شد،بابک زنجاني محاکمه گشت، رحيمي به زندان رفت و ... اما از اين آقايان پرمدعا صدايي برنخاست.
 اکنون اگر مغلطه ها را به کناري نهيم و گرفتار آن نشويم همه چيز آشکار است. واگذاري هايي که مصداق بارز سوء استفاده از اختيارات قانوني است و جرياني که حاضر نيست در برابر اين بي عدالتي آشکار واکنشي نشان دهد. پس بجا است با رجوع به گذشته نه چندان دور در مورد جلز و ولز کردن هاي رسانه هاي دلواپس در مورد فيش حقوقي تشکيک نماييم. در حقيقت آن ها بازهم در يک آزمون رفوزه شدند. اگر صداقت و دغدغه مندي‌اي بود بايستي امروز به ميان ميدان مي آمدند و از شهرداري حق وحقيقت را مطالبه مي نمودند. درست مثل ماجراي فيش هاي حقوقي که سر و صداي شان گوش فلک را کر کرده بود و تمام ابزارهاي ممکن و غيرممکن را به کار گرفته بودند.
قطعا اگر امروز کرباسچي يا هر چهره اصلاح طلب ديگري شهردار بود ماجرا تا حدود بسياري متفاوت بود. يعني مجريان و اخبارگوهاي تلويزيون با شوق و ذوق زايدالوصفي از بذل و بخشش هاي شهرداري سخن مي گفتند و رسانه‌هاي مدعي اصولگرايي تا مرحله نثار فحش‌هاي رکيک سياسي به شهردار پيش مي رفتند.
بنده اميدوارم مردم اين تناقض هاي مشمئز کننده جماعت فوق را در حافظه تاريخي خود ثبت نمايند و فراموش نکنند فساد ستيزي و برخورد با مفسد براي عده اي فقط ابزار است و نه بيشتر.


 


 برخي نشاني-هاي مرتبط :


پشت پرده واگذاري هاي مسکن به مديران شهري چه بود؟!/مشروع ...


ليست کامل اسامي افراد، تعاوني ها و سازمانها در واگذاري هاي ...


تخلف نجومي در واگذاري هاي املاک شهرداري تهران؟! ...


تندگويان: آقاي شهردار 50 درصد تخفيف نيست، تخلف است! | ...


در شوراي شهر تهران چه خبر است؟/ آقاي شهردار آبروي خود را براي ...


 
  تهيه وَ تدوين : عـبـــد عـا صـي
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها